Návod k rezervaci online

Chystáte se na odbor dopravy nebo si vyřídit osobní či cestovní doklady a bojíte se dlouhého čekání na úřadě?
Rezervujte si schůzku na daný čas jednoduše on-line. Je to jednoduché.

ON-LINE OBJEDNÁVKY NA BUDOVĚ RADNICE (nám J. Ž. z Trocnova 1)

(Agenda: Matrika, Obecní živnostenský úřad, Czech POINT, Odbor výstavby a územního plánování)

ON-LINE OBJEDNÁVKY NA BUDOVĚ GENERÁLA ELIÁŠE č.p. 6

(Agenda: Registr řidičů, Dovezená a nová vozidla, přestavby, LPG, COC, Registr vozidel, Cestovní doklady, Občanské průkazy)

 1. Vyberte příslušnou agendu.
 2. V kalendáři zvolte den návštěvy a následně čas.
 3. Zadejte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) a potvrďte.
 4. DŮLEŽITÉ:
  • Na uvedený e-mail vám přijde čtyřmístný pin kód, který je třeba mít při sobě v den návštěvy úřadu. Kód zadáte do elektronického vyvolávacího systému ve vestibulu úřadu, který generuje pořadová čísla všech návštěvníků. Kód vložíte po kliknutí na tlačítko „Objednaní klienti z internetu“. Poté vám systém vydá pořadové číslo. (POZOR: při návštěvě městského úřadu na budově radnice (nám. J. Ž. z Trocnova 1) se pin kód nezadává, protože zde zatím není zřízen elektronický vyvolávací systém.)
  • Na vložení pin kódu máte omezený čas, a to 15 minut před nebo 5 minut po rezervovaném čase schůzky. (Příklad: Pokud máte čas rezervovaný na 8:00, kód musíte zadat v čase od 7:45 do 8:05).
  • Jeden termín je určen k vyřízení pouze jedné záležitosti pro jednu osobu. Další záležitosti v pořadí budou pracovníkem odmítnuty.
   

Vizualizace postupu na fotografiích níže:

Prostředí rezervačního systému

Elektronický vyvolávací systém v budově městského úřadu. (Důležité pro vložení pin kódu, který obdržíte na mail po rezervaci.)