Vážení občané,
včera 12. 5. nebyly vyvezeny plasty z polopodzemních kontejnerů v ulici R. Těsnohlídka kvůli zaparkovanému vozu. Další vývoz proběhne v následujícím termínu dle harmonogramu.
Žádáme občany, aby neparkovali své vozy před kontejnerová stání a nebránili vývozu komodit.