Z náměstí budou odvezeny velkoobjemové kontejnery

13.05.2026
Vážení občané,
 
z náměstí budou odvezeny velkoobjemové kontejnery. Současný stav kontejnerů a jejich okolí negativně ovlivňuje vzhled historického centra města.
 
Občané, kteří toto stanoviště využívali k odkládání separovaného odpadu, mají i nadále možnost bezplatně si vyzvednout nádoby na plast a papír na odboru majetku a investic Městského úřadu Čáslav.
 
Referenti odboru Vám zároveň ochotně poradí, jak správně s tímto odpadem nakládat.